اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

نشست تخصصی معاونان سرمایه‌گذاری استان‌ها -1

شالبافیان: سرمایه‌گذاری در استان‌ها باید انسجام و هم‌افزایی پیدا کند.

شالبافیان: سرمایه‌گذاری در استان‌ها باید انسجام و هم‌افزایی پیدا کند

نشست تخصصی معاونان سرمایه‌گذاری ادارات کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان‌ها با حضور معاون گردشگری و معاون توسعه مدیریت و منابع امروز دوشنبه سوم مرداد ۱۴۰۱ در سالن فجر وزارتخانه برگزار شد.

علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور در این نشست گفت: «یکی از کارهای ایجابی که می‌شود در حوزه‌های مأموریتی وزارتخانه انجام داد، سرمایه‌گذاری است.»

او افزود: «کارهای خوبی در حوزه سرمایه‌گذاری در استان‌ها انجام شده است که باید انسجام و هم‌افزایی پیدا کند و معرفی شود. نقاط قوت شناسایی شده و در این نشست نیاز به تکمیل و تقویت دارد.»

شالبافیان تصریح کرد: «نشست تخصصی معاونان سرمایه‌گذاری ادارات کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان‌ها به مدت دو روز برگزار می‌شود و قرار است در این نشست نگاه‌های جدید در حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری مطرح شود. همچنین شیوه‌های جدید تامین مالی پروژه‌های گردشگری و مشکلاتی که با دستگاه‌های دیگر در این زمینه داریم، بررسی کنیم.»

معاون گردشگری کشور در پایان گفت: «مهندس اوحدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزاتخانه، تجارب خوب و قوی در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری دارند، تقاضا کردیم در این نشست حضور پیدا کنند تا از تجارب ایشان استفاده کنیم. امیدواریم حاصل نشست امروز، تسهیل کار مردم در حوزه سرمایه‌گذاری باشد.»

تبادل تجربیات موفق سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری
احمد تجری مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری در ادامه هدف از برگزاری این نشست را ابلاغ سیاست‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به معاونان سرمایه‌گذاری استان‌ها دانست و بیان کرد: «در این نشت تبادل تجربیات موفق میان معاونان سرمایه‌گذارای استان‌ها انجام میَ‌شود. همچنین سازمان‌هایی که در بخش گردشگری با وزاتخانه هم‌افزا هستند، دعوت شدند تا موارد خود را مطرح کنند.»

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.