اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

بازدید معاون گردشگری از نمایشگاه کوتفا کره‌جنوبی

 

بازدید معاون گردشگری از نمایشگاه کوتفا کره‌جنوبی

به‌گزارش میراث‌آریا و به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علی‌اصغر شالبافیان با حضور در محل نمایشگاه بین‌المللی کوتفا (KOTFA) که در تاریخ ۲ الی ۵ تیرماه جاری در شهر سئول کره‌جنوبی برگزار شد، نحوه حضور و مشارکت کشورهای فعال در این بازار جهانی و اقدامات به‌روز در مسیر توسعه گردشگری در سطوح بین‌الملل را مورد بررسی قرار داد.

با توجه به اینکه رویکرد رویداد مذکور در قالب B۲B  و  B۲C  تعریف شده است، معاون گردشگری ضمن بهره‌مندی از فرصت ملاقات با وزرای گردشگری و بخش خصوصی فعال بازارهای هدف کشور، موضوعات مختلف از جمله تسهیل ورود گردشگران به ایران، برقراری ارتباط میان فعالان بخش خصوصی دو کشور و نیز برقراری زمینه آگاهی و آشنایی با ظرفیت‌‎های گردشگری کشور را فراهم آورد.

بازدید از غرفه‌های مربوط به موضوعاتی از جمله فروش محصولات گردشگری، تبلیغات، بازاریابی، متاورس، اقدامات فرهنگی و محتواسازی در حوزه گردشگری از جمله محورهای مورد توجه معاون گردشگری در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری  کوتفا (KOTFA) بوده است.

 با توجه به حضور بیش از ۵۰ کشور در سطح جهان و انجام بیش از ۱۰۰ هزار بازدید از این رویداد، دستاوردهای معاون گردشگری در آگاهی از جدیدترین اقدامات و رویکرد مدیریت جهانی گردشگری قابل توجه بوده است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.