اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

هشتمین گردهمایی بزرگ فولکس‌واگن‌های ایران در ۶ استان کشور برگزار شد.

 

هشتمین گردهمایی بزرگ فولکس‌واگن‌های ایران در 6 استان کشور برگزار شد

به‌گزارش میراث‌‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این گردهمایی روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت همزمان در مجموعه فرهنگی تجاری ایران مال در تهران، مجموعه تاریخی ارگ کریمخان در شیراز، مرکز تجاری سیتی‌سنتر در اصفهان، هتل هما در شهر مقدس مشهد، هتل صفاییه در یزد و موزه خودروهای کلاسیک تبریز برگزار شد.

در این رویداد که با استقبال علاقه‌مندان به فعالیت‌های اتومبیل‌رانی به ویژه خودروهای تاریخی و محصولات گروه خودروسازی فولکس‌واگن روبه‌رو شد، بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع خودروهای تاریخی فولکس شامل فولکس بیتل (قورباغه‌ای)، ترسپورتر، ون، گلف، پاسات، استیشن و نسل جدید خودروهای شرکت فولکس واگن، در تهران حضور داشتند. در اصفهان نیز ۹۰ دستگاه، در شیراز ۸۰ دستگاه، در مشهد ۵۰ دستگاه، در یزد ۳۵ دستگاه و در تبریز هم ۴۵ دستگاه خودرو گردهم آمدند.

توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی در کشور، شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی و کلاسیک، معرفی خودروهای تاریخی به‌عنوان بخشی از ظرفیت‌های میراث‌فرهنگی‌صنعتی کشور و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری این گردهمایی است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.