اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

سخنگوی دولت در بازدید از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر:

آمار و ارقام بسیار دلگرم‌کننده است/ پیگیر حل مشکلات حوزه گردشگری خواهم بود.

 

آمار و ارقام بسیار دلگرم‌کننده است/ پیگیر حل مشکلات حوزه گردشگری خواهم بود

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، علی بهادری جهرمی سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با حضور در ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از فعالیت‌های این ستاد بازدید کرده و در جریان روند فعالیت‌های این ستاد قرار گرفت.

بهادری جهرمی پس از بازدید از ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، در جلسه هماهنگی که با حضور نمایندگان ۲۳ ارگان برگزار شد، شرکت کرد.

در ابتدای این جلسه استانداران چند استان کشور گزارش‌های اجمالی را از نحوه فعالیت‌های خود در طول مدت تعطیلات و درباره سفرهای نوروزی ارائه کردند.

علی بهادری جهرمی در این جلسه گفت:  «قطعا مردم آثار فعالیت‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر را در نوروز امسال به خوبی احساس کرده‌اند و از آن مهم‌تر این همنشینی و هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف باعث حل بسیاری از مشکلات در حوزه گردشگری خواهد شد. این همدلی و نزدیکی در ستاد شادی را در دل مردم بیش از پیش خواهد کرد و خدمت‌رسانی به مسافران را آسان‌تر می‌کند.»

سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت ادامه داد: «آمار و ارقامی که در این جلسه شنیدم بسیار دلگرم‌کننده بود. درباره تصادفات و حوادث جاده‌ای دوست داریم که این آمار به سمت صفر برسد، اما این یک واقعیت تلخ است که باید به سمت کاهش آن پیش برویم.»

او افزود: «خوشبختانه امسال حجم تلفات جانی کاهش داشته و ان‌شاءالله این آمار کمتر هم خواهد شد و تا پایان سفرهای نوروزی کمتر اخبار تصادفات و حوادث را داشته باشیم تا شیرینی عید نوروز بیشتر احساس شود.»

بهادری جهرمی اظهار کرد: «بخشی از آثار زحمات شما شور و نشاطی است که بین مردم ایجاد می‌شود. جدی‌تر از این شور و نشاط چرخ اقتصاد است که  در این سفرها به راه می‌افتد. این آمار و ارقام به تحقق یافتن رشد اقتصادی را زنده می‌کند. امیدوارم که امسال در حوزه‌های مختلف پیشرفت داشته باشیم.»

او عنوان کرد: «برای من جای سوال بود که چرا تهران شلوغ است و اکنون فهمیدم که به دلیل برنامه‌ریزی خوب ستاد هماهنگی سفر بوده است. ان‌شاءالله بتوانیم توزیع زمانی را به توزیع مکانی اضافه کنیم. در حد توان حتما پیگیر حل مشکلات حوزه گردشگری خواهم بود.»

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.