اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

آمار طرح اسکان فرهنگیان تا پایان دوم فرورودین ۸۵۰هزار نفر شب اقامت است.

 

آمار طرح اسکان فرهنگیان تا پایان دوم فرورودین ۸۵۰هزار نفر شب اقامت است

به‌گزارش خبرگزاری میراث‌آریا، به‌نقل‌از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، گودرز کریمی‌فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، آمار طرح اسکان فرهنگیان کشور تا پایان دوم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ را برابر با ۸۴۵هزار و ۴۱ نفرشب اقامت اعلام کرد. این تعداد برابر با ۱۰۶هزار و ۳۵۸ خانوار و ۴۳۷هزار و ۶۲۶ نفر بوده است.

بیشترین میزان پذیرش مسافران نوروزی تا پایان دوم فروردین ۱۴۰۱ به ترتیب برای استان‌های خراسان رضوی، فارس، اصفان، قم، بوشهر، هرمزگان، خوزستان، کرمان، یزد و تهران بوده است.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: «آموزش و پرورش در طرح اسکان نوروزی با شعار “کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان” بر تسهیل و تسریع ارائه خدمات، در راستانی رضایتمندی و طیب خاطر فرهنگیان در ۷۰۴ پایگاه پذیرش در قالب ۴۰۵ مرکز رفاهی (خانه معلم) با ظرفیت ۱۷هزار و ۸۸۳ تختخواب به انضمام ۳۰۰ اردوگاه در قالب ۳هزار سوئیت و تعداد ۵۰ پردیس دانشگاهی در قالب ۲هزار اتاق مجهز و همچنین تجهیز ۱۱هزار و ۳۹۳ مدرسه در قالب ۱۰۵هزار کلاس درس، مشغول برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هماهنگی، کنترل و نظارت بر اسکان نوروزی فرهنگیان است.»

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.