اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

معاون وزیر راه:

خطوط هوایی حق فروش بلیت با افزایش قیمت را ندارند.

 

خطوط هوایی حق فروش بلیت با افزایش قیمت را ندارند

به گزارش میراث آریا از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور، شهریار افندی‌زاده جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد ملی خدمات سفر از چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی در ترمینال یک و دو فرودگاه بین المللی مهرآباد دیدن کرد.

او در این بازدید اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا با حفظ سلامتی مسافران و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ایمنی و رعایت کامل دستورالعمل‌ها را در حمل و نقل عمومی تضمین کنیم.

معاون حمل‌ونقل وزیر راه بر استقرار نمایندگان پاسخگو و تام‌الاختیار خطوط هوایی در فرودگاه‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی دقیق‌تر باید از تأخیرات طولانی جلوگیری کرده و با اطلاع‌رسانی مناسب و دقیق و به موقع از سردرگمی مسافران که منجر به نارضایتی آن‌ها می‌شود، جلوگیری کنیم.

افندی‌زاده بر الزام شرکت‌های هواپیمایی بر فروش بلیت در چارچوب قیمت‌های مصوب تأکید کرد.

او یادآور شد: پیش بینی می‌شود سفرهای نوروزی افزایش قابل توجهی داشته باشد و بازه زمانی مسافرت‌ها از ۲۵ اسفند شروع می‌شود و تا ۲۵ فروردین ادامه خواهد یافت.

جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد ملی خدمات سفر افزود: کرونا همچنان وجود دارد و باید پروتکل‌های بهداشتی به طور کامل رعایت شود و سامانه‌ای با عنوان «ایران من» تشکیل شده و همه شرکت‌های حمل و نقلی موظف هستند در فروش بلیت، استعلام از وزارت راه داشته باشند.

او خاطرنشان کرد: هیچگونه افزایش قیمتی روی خدمات وجوه مختلف حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

پیشتر عضو هیئت مدیره و معاون بهره‌برداری فرودگاه امام از آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای اعزام و پذیرش حدود ۳۵۰۰ پرواز در نوروز ۱۴۰۱ خبر داد.

علیرضا مجذوبی افزود: باتوجه به برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام گرفته، مجوزهای لازم به منظور انجام حدود ۳۵۰۰ پرواز از فرودگاه حضرت امام (ره) به ۲۶ مقصد پروازی در نوروز پیش رو صادر شده است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.