اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور

 

ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال کشور

به گزارش میراث آریا، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر ترافیک در محور کرج – چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک تا گرماب، نسا تا پیچ سرهنگ، پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده هزارچم نیمه سنگین و در مقاطعی سنگین گزارش شده است. همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره ۱۸ تا انتهای مسیر وجود دارد.

او با بیان اینکه ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده مشا و حدفاصل پلور تا آب اسک نیز نیمه سنگین و در مقاطعی سنگین است، گفت: همین وضعیت در آزادراه قزوین – رشت در محدوده عوارضی وجود دارد. البته در حال حاضر گره ترافیکی در محور فیروزه کوه گزارش نشده است و تردد در این محور پرحجم اما روان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه ترافیک در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا بهشت سکینه و آزادراه تهران – قم حدفاصل پل شهید کاظمی تا پل حرم نیز نیمه سنگین گزارش شده است، گفت: در دیگر محورهای مواصلاتی مشکل و گره ترافیکی خاصی گزارش نشده است و البته میزان تردد در جاده‌ها افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: تنها در برخی از محورهای استان اردبیل بارش باران گزارش شده و در دیگر جاده‌ها پدیده جوی خاصی وجود ندارد.

او با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از آغاز سفر با این شماره تماس گرفته و از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور با خبر شده و متناسب با آن برای زمان سفر خود برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.