اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مهندس ضرغامی: هماهنگی مستمر و لحظه به لحظه با ستاد کرونا و وزارت بهداشت در نوروز ۱۴۰۱ مهم است.

 

مهندس ضرغامی: هماهنگی مستمر و لحظه به لحظه با ستاد کرونا و وزارت بهداشت در نوروز ۱۴۰۱ مهم است

به گزارش خبرنگار میراث‌آریا، پنجاهمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور مهندس عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور و مسئولان دستگاه‌های ذیربط ظهر امروز چهارشنبه چهارم اسفندماه ۱۴۰۰ در سالن فجر وزارتخانه برگزار شد.

مهندس عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به اینکه امسال اولین کارنامه دولت مردمی در حوزه سفر است، افزود: «محدودیت دوساله سفر به دلیل شیوع کرونا موجب شده که امسال مردم از فرصت نوروز برای سفر استفاده کنند و باید برای سونامی سفر آمادگی کامل داشته باشیم.»

او به اهمیت هماهنگی مستمر و لحظه به لحظه با ستاد کرونا و وزارت بهداشت تاکید کرد و گفت: «با توجه به تصمیمات ستاد کرونا و بر اساس شرایط زمانی، منطقه‌ای و سطح محدودیت‌ها تصمیمات لحظه‌ای صورت می‌گیرد.»

مهندس ضرغامی گفت: «ماهیت سفر برای این است که حال مردم عوض شود. مردم حال خوبی ندارند و سفر فرصتی است تا حال مردم خوب شود. این مهم است و کار ما در این زمینه بسیار حساس است.»

او افزود: «خدماتی که به مردم می‌دهیم باید رضایت‌مندی ایجاد کند تا از سفرشان لذت ببرند. در کنار مقصد، طول مسیر هم جزو سفر است. مردم در ابتدا باید از این مسیر استفاده کنند.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بیان کرد: «ستاد هماهنگی خدمات سفر پر قدرت است، همه بازیگران اصلی سفر و حوزه گردشگری نیز آماده هستند. در این مدت باید دائما ظرفیت‌های پنهان را بشناسیم و به موقع به کار گیریم. ان‌شاءلله با هماهنگی که ایجاد شده بتوانیم سفر لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای برای خانواده‌ها فراهم کنیم.»

او تاکید کرد: «مسئله اصلی وزارتخانه ما نوروز است. سمینارهای مختلفی برگزار کردیم، ستاد نوروز در این وزارتخانه تشکیل شده است.»

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.