اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

جاذبه‌های گردشگری ایران در کانون توجه گردشگران خارجی

ویژه‌نامه explore Iran در فیتور ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود.

 

ویژه‌نامه explore Iran در فیتور 2022 رونمایی می‌شود

به گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، نسخه‌های چاپی و دیجیتالی این نشریه با محوریت ظرفیت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری، جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران در ۶۲ صفحه تمام رنگی به زبان اسپانیایی و انگلیسی تهیه و تدوین شده است.

صفحات نخستین این نشریه که در قالبی نوآورانه طراحی شده است به یادداشت‌هایی به قلم علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور، حسن قشقاوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا و محمدحسین صوفی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی اختصاص دارد.

در بخش‌های بعدی نیز  جاذبه‌های تاریخی، قابلیت‌های گردشگری سلامت، طبیعت‌گردی، جاذبه‌های شگرف و کمتر شناخته شده در ۵۸۰۰ کیلومتر از سواحل و آبراه‌های دریایی، آشنایی با خوراک و آشپزی ایرانی، جذابیت‌های اتراق در اقامتگاه‌های متنوع بومی، ظرفیت‌های زیرساختی سامانه حمل‌ونقل، شبکه ریلی و … معرفی برای گردشگران خارجی تشریح شده است.

همچنین در صفحات ویژه‌ای پورتال جامع و چند زبانه سفر به ایران visitiran.ir معرفی شده است.

مکس فتورچی نویسنده اروپایی کتاب چندزبانه «ایران، ۱۰۰۱ شب» در مقاله اختصاصی خود به زبان اسپانیایی در فصلنامه اکسپلور ایران، نگاه زیبایی‌شناسانه به سفر و گشت و گذار در ایران دارد. او در این یادداشت با بیان تجربیات خود به گردشگران خارجی توصیه می‌کند به ایران زیبا و کهن سفر و تجربه‌ای کاملاً متفاوت را از سفر و گردشگری کسب کنند.

با توجه به نخستین حضور جدی فعالان گردشگری ایران در بازار اروپا پس از همه‌گیری کرونا، دهمین شماره فصلنامه explor Iran در قالبی نفیس با مطالب خواندنی و تصاویر جذاب تلاش می‌کند تا با اطلاع‌رسانی شفاف، تصاویر واقعی از ظرفیت‌های متنوع و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشورمان را به جهان‌گردان و علاقه‌مندان به صنعت گردشگری ارائه کند.

نسخه الکترونیکی نشریه از طریق لینک https://www.safar.me/wp-content/uploads/flipbook/۹۳/book.html قابل دریافت است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.