اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد:

هدف‌گذاری برای رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی در استان اصفهان

هدف‌گذاری برای رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی در استان اصفهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان از برنامه‌ریزی به‌منظور رشد ۱۰ درصدی سفرهای نوروزی در پهنه استان اصفهان در نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، مهران زینلیان امروز سه شنبه ۱۹ دی‌ماه با اعلام این مطلب گفت: به‌طور قاطع اعلام می‌کنیم یکی از مهم‌ترین سیاست‌های توسعه استان اصفهان، پرداختن به امر گردشگری است، لذا یکی از مهم‌ترین سیاست‌های ما در حوزه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان کمک به این امر مهم است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان ادامه داد: خطاب به مسئولان ستاد سفر استان و به‌تبع آن فرمانداران ۲۸ شهرستان اصفهان به‌عنوان مسئولان ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان‌های استان عنوان کرده‌ام باید با برنامه‌ریزی در مدت باقیمانده از سال ۱۴۰۲ تلاش کنند تا با هدف‌گذاری مناسب در نوروز پیش رو، حداقل شاهد رشد ۱۰ درصدی سفر به مناطق مختلف استان باشیم.

او افزود: همگی ما چه در مرکز استان و چه در شهرستانها باید تلاش کنیم تا با ایجاد همگرایی به این مهم دست یابیم، البته اصفهان آنقدر بزرگ و مهم است که گردشگری آن باید بیش از این مقدار رشد کند، لکن امیدواریم در نوروز ۱۴۰۳ به این رشد دست یابیم.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.