اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان اعلام کرد:

گردشگری محور توسعه جلفای اصفهان در سال ۲۰۲۴ است.

گردشگری محور توسعه جلفای اصفهان در سال ۲۰۲۴ است

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از اهتمام به توسعه گردشگری در محور جلفای اصفهان در طی سال ۲۰۲۴ میلادی خبر داد.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، حمید رضا محققیان امروز ۱۱ دی ماه ضمن تبریک میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۲۴ میلادی گفت: جلفای اصفهان یکی از مهمترین محورهای گردشگری فرهنگی اصفهان است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان ادامه داد: با توجه به اینکه بافت تاریخی اصفهان عمدتا در محورهای مرکزی و شمالی شهر گسترده شده، گردشگری بیشتر در بافت مرکزی شهر گسترش یافته است، لذا جلفای اصفهان به عنوان یکی از کهن ترین مراکز تاریخی شهر اصفهان که در جنوب شهر واقع شده از اولویت ویژه ای به منظور توسعه گردشگری برخوردار است.

او افزود: با توجه به ارتباطات خوبی که با شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان داریم در طی سال های گذشته اقدامات ارزشمندی در مرمت و احیای بافت تاریخی در این محور انجام شده، با این حال از آمادگی لازم برای تعریف محورهای گردشگری و همکاری با این شورا برای توسعه گردشگری در این محور در سال ۲۰۲۴ میلادی برخورداریم.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.