اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

معاون سرمایه‌گذاری و امور طرح‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اصفهان اعلام کرد:

موافقت اولیه با تاسیس ۱۰ مجموعه گردشگری در استان اصفهان

موافقت اولیه با تاسیس ۱۰ مجموعه گردشگری در استان اصفهان

معاون سرمایه‌گذاری و امور طرح‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از موافقت اولیه با تاسیس ۱۰ مجموعه گردشگری در استان اصفهان خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، روز یکشنبه ۳ دی‌ماه، پنجمین نشست کمیته فنی سرمایه‌گذاری گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

در حاشیه این نشست مهدیه چاووشی معاون سرمایه‌گذاری و امور طرح‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان گفت: در این نشست اعضا کمیته فنی سرمایه‌گذاری گردشگری استان با تاسیس ۲ هتل جدید در شهر اصفهان و ۴ اقامتگاه بوم گردی به ترتیب در شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل و خمینی‌شهر موافقت کردند.

معاون سرمایه‌گذاری استان اصفهان ادامه داد: پس از طرح پرونده‌های سرمایه‌گذاری، اعضای کمیته همچنین با تاسیس سه اقامتگاه سنتی در شهر تاریخی کاشان با نجات بخشی سه خانه تاریخی و تاسیس یک هتل جدید در شهرستان لنجان موافقت کردند.

او تصریح کرد: پس از بررسی وضعیت گردشگری محور شمال استان اصفهان، اعضای این کمیته با تاسیس یک مجتمع خدماتی بین‌راهی در شهرستان آران و بیدگل در شمالی‌ترین محور استان موافقت کردند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.