اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

معرفی هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران در نمایشگاه سوغات ترکیه

معرفی هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران در نمایشگاه سوغات ترکیه

فعالان حوزه صنایع دستی، صنعتگران و تولیدکنندگان هنرهای سنتی و سوغات کشورمان، به همت کانون جهان گردی و اتومبیل رانی دستاوردهای خود را در نمایشگاه سوغات استانبول ۲۰۲۳ به جهانیان معرفی می‌کنند.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، سومین دوره نمایشگاه سوغات و هدایای گردشگری ترکیه از ۲۳ آذر ماه به مدت چهار روز و با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت از کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران، یونان، ترکیه، بلاروس، سوریه و اسپانیا در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر استانبول برگزار خواهد شد.

کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، مأموریت دارد به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیریت و اجرای پاویون ایران را انجام دهد و زمینه مناسب برای حضور فعالان حوزه صنایع دستی، صنعتگران و تولیدکنندگان هنرهای سنتی و سوغات کشورمان را فراهم کند.

پاویون جمهوری اسلامی ایران با حدود ۸۰ مترمربع مساحت در سالن شماره ۶ مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر استانبول قرار دارد.

در این دوره از نمایشگاه، رشته های چرم دوزی، چوب، سفالگری، فرش و گلیم، زیورآلات سنتی، کیف های دست بافت، نمدمالی، و سنگ های قیمتی از سوی شرکت کنندگان استان های مرکزی، تهران، فارس، اصفهان، همدان، کرمان، یزد و خوزستان معرفی و عرضه خواهد شد.

این نمایشگاه فرصتی برای به نمایش گذاشتن طرح ها و محصولات جدید، دسترسی به فروشگاه ها و مغازه های مناطق توریستی، آشنایی و ملاقات با عمده فروشان مهم از سراسر جهان، افزایش آگاهی از دستاوردهای جدید و فعالیت های موفق سایر شرکت ها را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.