اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

فراخوان ثبت نام در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا ۲۰۲۴ منتشر شد.

فراخوان ثبت نام در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا ۲۰۲۴ منتشر شد

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با انتشار فراخوانی از فعالان، نمایندگان صنوف و کنشگران صنعت گردشگری کشور برای حضور با شکوه و قدرتمند ایران در چهل و چهارمین دوره نمایشگاه فیتور (FITUR) دعوت کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، این دوره از نمایشگاه فیتور از ۴ تا ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ و همزمان با روزهای آغازین سال نو میلادی در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های «FIERA DE MADRID» در کشور اسپانیا برگزار می‌شود.

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، امسال نیز مأموریت دارد تا برای پانزدهمین سال، به‌عنوان نماینده وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، زمینه مناسب برای حضور فعالان صنعت گردشگری ایران در این رویداد بین‌المللی را فراهم کند.

بر این اساس دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و سایر صنوف مرتبط با صنعت گردشگری که متقاضی حضور در این نمایشگاه هستند، می‌توانند تا ۱۵ آذرماه به وب‌سایت نمایشگاه‌های کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به آدرس  www.persiavisit.irمراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۵۱۰۱۶۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

این نمایشگاه فضای تجاری مناسبی را برای حضور، گردهمایی و ملاقات‌های متعدد و مفید در اختیار آژانس‌های گردشگری، گردانندگان تور، هتل‌ها، مشاورین و کارشناسان توسعه صنعت گردشگری و سایر متخصصین این حوزه جهانی قرار می‌دهد و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت گردشگری در بازار اسپانیا و اروپا، آمریکای لاتین، آفریقا و آسیا به‌شمار می‌آید.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.