اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

اعلام آمادگی ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری

اعلام آمادگی ایران و ونزوئلا برای توسعه گردشگری

به گزارش میراث‌آریا و به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، علی‌اصغر شالبافیان روز گذشته جمعه 14 آبان‌ماه در دیدار با آلی پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا ضمن تشریح گزارش اقدامات حوزه گردشگری در ایام بحران کرونا، برنامه‌های پسا‌کرونا و نیز پیشرفت روند واکسیناسیون در کشور، برنامه همکاری مشترک گردشگری ایران و ونزوئلا را در دستور کار قرار داد.

شالبافیان با بیان اینکه جلب اعتماد، ایمنی‌سازی و سلامت گردشگران ورودی در اولویت میزبانی ایران است، حمایت تمامی ظرفیت‌های بخش دولتی و به کار بستن همه توان بخش خصوصی با وجود ضربه‌های سهمگین از بحران کرونا را پیش زمینه آمادگی همکاری‌های گردشگری دو کشور خواند.

او با تاکید بر اینکه دو کشور ایران و ونزوئلا می‌توانند علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌های گردشگری پیش رو همانند حضور در نمایشگاه گردشگری زمینه تبادل اطلاعات و همفکری برای عبور از چالش جهانی کرونا را با برگزاری نشست‌های مشترک و کارگاه‌های آموزشی به صورت وبیناری فراهم آورند؛ نسبت به برگزاری تورهای آشناسازی ویژه فعالان گردشگری در قالب سفر ایمن اعلام آمادگی کرد.

هر دو مقام مسئول رویکرد مشترک خود را توسعه روابط گردشگری دو کشور و نیز تقویت تعامل به منظور ارائه راهکارهای مدیریت بحران کرونا در صنعت گردشگری عنوان کردند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.