اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

ترکیب سخنرانان روز جهانی گردشگری در ریاض اعلام شد.

ترکیب سخنرانان روز جهانی گردشگری در ریاض اعلام شد

بیش از ۵۰۰ مقام، رهبر و متخصص از ۱۲۰ کشور در این مراسم شرکت خواهند کرد و بر اهمیت این روز در شکل دادن به آینده گردشگری جهانی تاکید می‌کنند.

به‌گزارش میراث آریا، ترکیب سخنرانان برای روز جهانی گردشگری امسال در ریاض در ۲۷ تا ۲۸ سپتامبر اعلام شد.

بیش از ۵۰۰ مقام، رهبر و کارشناس از ۱۲۰ کشور جهان در مراسم روز جهانی گردشگری در ریاض عربستان سعودی شرکت خواهند کرد و بر اهمیت این روز در شکل دادن به آینده گردشگری جهانی تاکید می‌کنند.

طیف متنوع سخنرانان نشان‌دهنده تعهد صنعت گردشگری به جشن گرفتن دستاوردها و یافتن راه حل برای چالش‌های کلیدی در این حوزه است.

ترکیب سخنرانان شامل احمد الخطیب، وزیر گردشگری عربستان، زوراب پولولیکاشویلی، دبیر کل سازمان جهانی گردشگری، خالد الفالح، وزیر سرمایه‌گذاری عربستان و شاهزاده هیفا بنت محمد آل سعود، معاون وزیر گردشگری عربستان سعودی است.

سایر سخنرانان برجسته عبارتند از: پاتریشیا دی لیل، وزیر گردشگری آفریقای جنوبی، نیکولینا برنجاچ، وزیر گردشگری و ورزش کرواسی، مهمت ارسوی، وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه، روزا آنا موریلو رودریگز، وزیر امور خارجه اسپانیا، جولیا سیمپسون، مدیر عامل شورای جهانی سفر و گردشگری، پانسی هو، دبیر کل انجمن اقتصاد جهانی گردشگری، ابراهیم کوشی، مدیر عامل هواپیمایی سعودی، پیرفرانچسکو واگو، مدیر عامل شرکت ام‌اس‌سی کروز، گرگ وب، مدیرعامل تراولپورت، متیو آپچرچ، مدیر عامل شرکت Virtuoso، و ریتش آگاروال، مدیرعامل OYO.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد، در مصاحبه‌ای گفت: گردشگری نیروی قدرتمندی برای پیشرفت و درک متقابل است. اما برای به دست آوردن مزایای کامل آن، این نیرو باید محافظت و پرورش داده شود.

او ادامه داد: در روز جهانی گردشگری امسال، ما به سرمایه‌گذاری سبز نیاز حیاتی داریم تا بتوانیم یک بخش گردشگری را خلق کنیم که برای مردم و سیاره زمین فعالیت می‌کند. پس بیایید همه بیشتر تلاش کنیم تا از پتانسیل کامل گردشگری پایدار استفاده کنیم؛ زیرا سرمایه‌گذاری در گردشگری پایدار سرمایه‌گذاری در آینده‌ای بهتر برای همه است.

روز جهانی گردشگری با شعار «گردشگری و سرمایه‌گذاری‌های سبز» با هدف تقویت همکاری‌های جهانی در بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای تقویت انعطاف‌پذیری صنعت گردشگری و هدایت این بخش به سمت آینده‌ای با سرمایه‌گذاری و تمرکز پایدار برگزار می‌شود.

در طول این رویداد دو روزه، رهبران گردشگری سخنرانی‌های کلیدی خواهند داشت و بحث‌های میزگرد بر روی سه موضوع اصلی سازمان جهانی گردشگری متمرکز خواهد شد: مردم، سیاره زمین و رفاه.

شرکت‌کنندگان در این رویداد قدرت گردشگری و نقش این بخش را در پیوند دادن فرهنگ‌ها، حفظ محیط زیست و ترویج دنیایی هماهنگ‌تر و به هم پیوسته‌تر بررسی خواهند کرد.

این رویداد در سال آینده در گرجستان برگزار می‌شود.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.