اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مهندس‌ ضرغامی:

نرخ گاز مصرفی برای همه تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع‌دستی مستثنی شد/ رونالدو در ایران باید «بله» و «ایتا» نصب کند.

نرخ گاز مصرفی برای همه تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع‌دستی مستثنی شد/ رونالدو در ایران باید «بله» و «ایتا» نصب کند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه حیاط دولت در جمع خبرنگاران گفت: اعمال نرخ گاز مصرفی برای کلیه تاسیسات گردشگری و کارگاه های صنایع‌دستی، از قانون جدید و نرخ جدید مستثنی شد.

به گزارش میراث آریا، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی در حاشیه حیاط دولت در جمع خبرنگاران گفت: اعمال نرخ گاز مصرفی برای کلیه تاسیسات گردشگری و کارگاه‌های صنایع‌دستی، از قانون جدید و نرخ جدید مستثنی شد.

وی در این زمینه تصریح کرد: یعنی با مجوز وزارت میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی اعمال نرخ گاز مصرفی که جدیدا تصویب شد، معاف شدیم و با همان نرخ گذشته عمل می‌شود که با استقبال خوبی همراه شد و تشکل‌های گردشگری  بیانیه‌های مختلفی را جهت تشکر صادر کردند.

وزیر میراث‌فرهنگی همچنین با بیان اینکه ما در عمر دو ساله دولت مردمی، 900 پروژه بالغ بر 210 هزار میلیارد در حوزه گردشگری افتتاح کردیم و راهبرد اصلی دولت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، عنوان کرد:  2580 پروژه با عددی حدود 370 هزار میلیارد تومان در حال ساخت است که ان‌شاءالله زمانی که به نتیجه برسد بیش از 100هزار نفر اشتغال برای آنها ایجاد خواهد شد.

ضرغامی تاکید کرد: الحمدالله با اقدامات متعددی که برای مصوبات مورد نیاز حوزه‌های کاری  انجام می‌شود، ان‌شاءالله آرام آرام مشکلات پیش پای توسعه حوزه‌های ماموریتی را برمی‌داریم.

رونالدو هم در ایران باید «بله» و «ایتا» نصب کند

سید عزت‌الله ضرغامی درباره حضور رونالدو در ایران، اظهار کرد: برخی می گویند رونالدو به ایران بیایند تکلیف سیم کارتش چه می‌شود؟ فکر می‌کنند ما در جیب خود سیم کارت آزاد داریم به رفقای خود می‌دهیم. چنین امکانی نداریم فعلا فقط به خبرنگاران چنین سیم کارتی داده‌ایم.

وی افزود: اگر رونالدو به ایران بیاید باید سکو بله و ایتا را نصب کرده و با خانواده و دوستان خود تماس بگیرد و به آن‌ها بگوید این سکوها را نصب کنند و از آن‌ها استفاده کند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.