اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مهندس ضرغامی در سفر به استان اصفهان:

سرویس‌های بهداشتی بخش تاریخی و گردشگری شرق اصفهان بهینه‌سازی می‌شود.

سرویس‌های بهداشتی بخش تاریخی و گردشگری شرق اصفهان بهینه‌سازی می‌شود

مهندس عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در اولین مرحله از سفر خود به استان اصفهان و در سفر به محور تاریخی و گردشگری شرق استان، بر تلاش و همکاری این وزارتخانه به‌منظور بهینه‌سازی سرویس‌های بهداشتی این محور تاریخی و گردشگری تأکید کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، مهندس عزت‌الله ضرغامی امروز 26 مردادماه در سفر به محور شرق استان اصفهان با استقبال و همراهی فرماندار، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ارشد شهرستان از تأسیسات گردشگری این محور تاریخی و فرهنگی بازدید کرد.

مهندس عزت‌الله ضرغامی در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات‌رسانی به گردشگران، خدمات‌رسانی در حوزه بهداشت و سلامت است. لذا در این بازدید متوجه شدم که کاستی‌هایی در بخش‌هایی از خدمات‌رسانی به گردشگران خصوصاً سرویس‌های بهداشتی وجود دارد. با این وصف با هماهنگی این وزارتخانه، اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، اداره‌کل راهداری و دیگر ارگان‌های استان و شهرستان تلاش می‌کنیم تا این نواقص باهدف خدمات‌رسانی هرچه بهتر به گردشگران بهینه شود.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.