اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

اختلال سامانه سماح برطرف شد / امکان ثبت نام برای همه متقاضیان

اختلال سامانه سماح برطرف شد / امکان ثبت نام برای همه متقاضیان

بعد از رفع اختلال سامانه سماح در روز چهارم مرداد، باز هم برخی افراد از ایرادهای این سامانه و بروز خطا در باز شدن صفحه سایت انتقاد داشتند، اما این مشکل هم برطرف شده و امکان ثبت نام برای همه متقاضیان فراهم است.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از خبرگزاری تسنیم، سامانه سماح یا همان سامانه مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه که چند سالی است که به منظور سامان‌دهی زائران مراسم اربعین حسینی در عراق راه‌اندازی شده، از روز سوم مرداد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در این مراسم فعال اما ساعاتی بعد با اختلال مواجه شد.

با تلاش مسئولان مربوطه در سازمان حج و زیارت این اختلال رفع شد و حدود 300هزار نفر توانستند طی روزهای گذشته نسبت به ثبت‌ نام برای حضور در مراسم اربعین حسینی سال 1402 اقدام کنند اما شواهد حاکی از این بود که عده‌ای از مردم همچنان برای انجام ثبت نام با مشکل مواجه هستند و امکان ورود به سامانه را ندارند.

گروه فنی سازمان حج و زیارت با بررسی‌های انجام داده، مشکل و اختلال موجود را برطرف کرده و هم اکنون امکان باز شدن سایت برای همه متقضایان از طریق وب و موبایل فراهم است و می‌توانند با مراجعه به آدرس samah.haj.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.