اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان عنوان کرد.

خدمات‌رسانی به بیش از 10هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی در تعطیلات گذشته

خدمات‌رسانی به بیش از 10هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی در تعطیلات گذشته

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از خدمات‌رسانی به بیش از 10 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی در بناهای تاریخی استان اصفهان در ایام سه‌روزه تعطیلات هفته گذشته خبر داد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان، علیرضا ایزدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به موج گرمای شدید تابستانی، تمامی فعالیت‌های ادارات و نهادهای دولتی در طی روزهای چهارشنبه یازدهم تا پایان روز جمعه سیزدهم مردادماه تعطیل شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اداره‌کل استان، تمامی بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری تحت نظارت این اداره‌کل در سطح استان که تعداد 80 مجموعه تاریخی می‌شود علی‌رغم تعطیلی، فعال بوده و به گردشگران خدمات‌رسانی می‌کردند.

او افزود: آمارها حاکی است در طی این 3 روز همکاران مستقر در بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان به بیش از 10 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی خدمات‌رسانی کردند.

ایزدی تصریح کرد: بر اساس آمارهای موجود، گردشگران چینی همچنان صدرنشین گردشگران خارجی بازدیدکننده از بناهای تاریخی استان اصفهان هستند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.