اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مدیرکل سرمایه‌گذاری وزارت‌ میراث‌فرهنگی عنوان کرد:

ضرورت سرمایه‌گذاری گردشگری با شیوه‌های جدید تامین منابع مالی

ضرورت سرمایه‌گذاری گردشگری با شیوه‌های جدید تامین منابع مالی

مدیرکل سرمایه‌گذاری وزارت‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور بر نیازمندی سرمایه‌گذاری گردشگری به شیوه‌های جدید تامین منابع مالی برای ارتقا وضعیت زیرساخت‌های گردشگری تاکید کرد.

به‌گزارش میراث آریا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌ شرقی، احمد تجری روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۲ در نخستین دوره آموزشی معاونان و کارشناسان سرمایه‌گذاری و گردشگری کشور که در تبریز در حال برگزاری است، ضمن تقدیر از حضور و حمایت‌های معاون هماهنگی اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی، گفت: از میزبانی اداره‌کل استان و هم‌افزایی مجموعه شهرداری تبریز در راستای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری که با پویایی قابل توجهی همراه است، سپاسگزارم.

مدیرکل سرمایه‌گذاری وزارت‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور ادامه داد: در حال حاضر ۲۵۸۲ پروژه در کشور با بیش از  ۳۶۰ هزار میلیارد تومن در حال اجرا است، طی دوسال اخیر پنج هزار پروژه موفق به اخذ موافقت اصولی و ۹۳۰ مجوز ایجاد نیز صادر شده است.

او ادامه داد: سیستم های بانکی منابع محدودی دارند و به همین دلیل قطعا نیاز داریم تا شیوه های دیگر مالی را برای ارتقا وضعیت اقتصادی و منابع مالی شناسایی و استفاده کنیم که در این خصوص سرمایه‌گذاری درحوزه گردشگری از مهم‌ترین اقدامات است.

تجری اظهار داشت: دلیل برگزاری این رویداد مهم نیز آموزش و تعامل متخصصان این امر است که کنترل و تامین منابع، مدیریت هزینه‌ها و جلوگیری از انحراف طرح‌ها از مهم‌ترین اهداف این دوره‌های آموزشی است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.