اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

کنعانی:

شهروندان ایرانی از سفر غیرضرور به فرانسه بپرهیزند.

شهروندان ایرانی از سفر غیرضرور به فرانسه بپرهیزند

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن دعوت از دولت و پلیس فرانسه به پرهیز از خشونت و توجه به خواسته‌های معترضان به هموطنان توصیه کرد که از سفرهای غیرضروری به این کشور در شرایط بحرانی خودداری کنند.

به گزارش میراث آریا، ناصر کنعانی بامداد یکشنبه در واکنش به نا آرامی‌های جاری در فرانسه در پی کشته شدن یک جوان ١٧ ساله توسط نیروهای پلیس این کشور در حومه پاریس گفت: همانند گذشته توصیه می‌کنیم دولت و پلیس فرانسه ضمن خویشتنداری و پرهیز از خشونت، خواسته‌های معترضان را مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: برخوردهای تبعیض‌آمیز با جمعیت مهاجر و اجتناب از پذیرش و اصلاح رفتارهای غلط در قبال آنان از سوی برخی کشورهای اروپایی، موجب بروز شرایط نامناسب برای شهروندان اروپایی از جمله در فرانسه شده است.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود دولت فرانسه با رعایت اصول مبتنی بر کرامت انسانی، آزادی بیان و حق اعتراضات مسالمت آمیز شهروندان، به برخوردهای قهر آمیز با مردم خود پایان دهند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران تحولات جاری فرانسه را به دقت رصد می‌کند، تصریح کرد: به دلیل وضعیت ناامن و غیرقابل پیش بینی در فرانسه، از هموطنان ایرانی ساکن این کشور می‌خواهیم از تردد غیرضروری در سطح شهر و حضور در مناطق درگیری اجتناب نمایند.

وی ادامه داد، همچنین شهروندان ایرانی از انجام سفرهای غیر ضروری به فرانسه در شرایط بحرانی فعلی حتی الامکان خودداری کنند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.