اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

از سوی وزیر میراث‌فرهنگی

مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌الملل وزارت میراث فرهنگی منصوب شد.

مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌الملل وزارت میراث فرهنگی منصوب شد

به گزارش میراث آریا، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حکمی حسین ساری را به‌عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین‌المل منصوب کرد.

در متن حکم حسین ساری آمده است: نظر به شایستگی‌های فردی و دانش و تجربه ارزشمند تخصصی و مدیریتی، طی این حکم به سمت «مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی  امور بین‌المل» منصوب می‌شوید.

حوزه وزارتی تقاطع فکری، اجرایی، ستادی و استانی است که باید با تدبیر و برنامه‌ریزی دقیق و براساس نظام تحول وزارتخانه مدیریت شود. جنابعالی ماموریت دارید تا با مشورت و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های سازمانی، امکان ارتباط مستمر مدیران و بدنه کارکنان با راس وزارتخانه فراهم کرده و زمینه مناسب برای تحقق راهبردهای سازمان را فراهم کنید.

قدرت تعامل، اخلاق نیکو و توانمندی در برنامه‌ریزی و اجرا همچنین کارنامه موفق شما در مسئولیت اداره صندوق توسعه صنایع‌دستی، فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی در طول این مدت پشتوانه‌ای ارزشمند برای موفقیت در این مسئولیت خطیر است.

از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری را خواهانم.

گفتنی است حسین ساری مدیرعاملی و رئیس هیات‌مدیره صندوق توسعه صنایع‌دستی و فرش دستباف و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، مدیریت شبکه قرآن و معارف سیما، مدیرکلی پویانمایی صداوسیما و … را در سوابق اجرایی خود دارد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.