اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

فعالان گردشگری ایران مهیای حضور در نمایشگاه فیتور اسپانیا می‌شوند.

فعالان گردشگری ایران مهیای حضور در نمایشگاه فیتور اسپانیا می‌شوند

به‌گزارش میراث آری به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، چهل‌وسومین دوره نمایشگاه فیتور (FITUR) قرار است همانند دوره‌های پیشین، همزمان با نخستین ماه سال جدید میلادی در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های FIERA DE MADRID در کشور اسپانیا برگزار شود و کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با توجه به عملکرد مناسب در دوره‌های پیشین، امسال نیز مأموریت دارد تا برای چهاردهمین سال، به‌عنوان نماینده وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، زمینه مناسب برای حضور فعالان صنعت گردشگری ایران در این رویداد بین‌المللی را فراهم کند.

تاکنون اقدامات اولیه شامل اعلام فراخوان عمومی و دعوت از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، هتل‌ها، مراکز اقامتی و تفریحی و فعالان صنعت گردشگری، ثبت‌نام از متقاضیان، جانمایی و خرید غرفه، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و تخصصی، طراحی غرفه و… برای حضور قدرتمند ایران، از سوی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی انجام شده است.

در این دوره از نمایشگاه فیتور که از ۲۸ دی تا ۲ بهمن ۱۴۰۱ در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود، غرفه‌ای به مساحت حدود ۲۰۰ متر مربع برای معرفی شایسته جاذبه‌ها و ظرفیت‌های بی‌شمار گردشگری ایران در اختیار نمایندگان کشورمان قرار خواهد داشت.

برگزاری شب ایرانی، دعوت از تور اپراتورها، اجرای موسیقی اقوام ایرانی، کارگاه تولید صنایع دستی و خطاطی، عرضه سوغات و صنایع‌دستی، برپایی چایخانه ایرانی، نمایش فیلم‌های سه‌بعدی بناهای تاریخی و گردشگری با استفاده از دوربین‌های واقعیت مجازی و انتشار ویژه‌نامه تخصصی، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای اجرا در غرفه ایران است.

آشنایی با آخرین دستاوردها و نوآوری‌های ارائه شده در صنعت گردشگری، جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری، حفظ ارتباط با مشتریان فعلی و آغاز ارتباط با مشتریان جدید، شناسایی مقاصد جدید گردشگری، آشنایی با الگوهای کاربردی برندسازی از مهمترین اهداف حضور در این دوره از فیتور اسپانیا اعلام شده است.

چهل‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا با شعار «ما گردشگر هستیم به دنیا اهمیت می‌دهیم»، شامل کنفرانس‌ها و سمینارهایی به‌منظور رفع مشکلات و توسعه صنعت گردشگری است و امسال از ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱ برابر با ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳، به مدت پنج روز در مرکز نمایشگاه‌های شهر مادرید برپا خواهد شد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.