اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

مهندس ضرغامی:

امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر از ضروریات دین است/ مقابل فتنه‌ها و کژی‌ها با روش‌های خاص در فضای‌مجازی نقش‌آفرینی می‌کنم.

امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر از ضروریات دین است/ مقابل فتنه‌ها و کژی‌ها با روش‌های خاص در فضای‌مجازی نقش‌آفرینی می‌کنم

به گزارش میراث آریا، مهندس سید عزت‌الله ضرغامی با انتشار متنی در صفحه شخصی خود نوشت:  امر به معروف و نهی از منکر از ضروریات دین است که در توییت قبلی‌ام با جمله‌ی: “امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای همگانی است”، بر اهمیت، ضرورت و فراگیری این اصل مهم تأکید کرده‌ام.
مقاله‌ی “واجب فراموش شده” در باب اهمیت این اصل مهم که قبلاً نوشته‌ام، در صفحه‌ی اینستاگرام و کانال تلگرامی‌ام، منتشر شده است.
معتقدم این وظیفه اگر بر اساس نگاه حکیمانه‌ی شهید مطهری و با رعایت همه‌ی اصول و ضوابط مکتبی صورت گیرد، بسیاری از مشکلات جامعه اصلاح خواهد شد.
متأسفانه برخی از دوستان بدون توجه به صراحت من در توییت اول، صرفاً بر اساس جمله‌ی کنایه و مطایبه توییت دوم که کاملاً روشن و قابل درک است، برداشت ناقصی از موضوع داشته‌اند که قابل احترام است.
وظیفه می‌دانم در مقابل فتنه‌ها و کژی‌ها با روش‌های خاص خودم در فضای مجازی نقش‌آفرینی مؤثر داشته باشم و دین خود را به انقلاب و مردم ادا کنم.
از همه‌ی دوستانی که با دلسوزی و محبت نقطه نظرات خود را به من منتقل کردند، تشکر می‌کنم.
بخشی از مصاحبه‌ با رادیو گفتگو
(۳ مرداد ۱۳۹۷):

“انقلاب به امر به معروف و نهی از منکر زنده است که اگر [این مهم] تعطیل شود، چیزی از اسلام باقی نمی‌ماند و لازمه آن، نظارت عمومی و آزادی برای سخن گفتن است. اگر فضای مجازی وجود نداشت، نه آزادی به درستی تبیین می شد تا جلوی اشکالات گرفته شود و نه نظارت عمومی آنطور که شاهد آن هستیم، بر کشورمان حاکم می‌بود و هر دو این سطوح را به برکت فضای مجازی در اختیار داریم.”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.