اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

لیگ دانشجویی سازمان جهانی گردشگری ۲۰۲۲ در سوئیس آغاز شد.

لیگ دانشجویی سازمان جهانی گردشگری 2022 در سوئیس آغاز شد

به‌گزارش خبرگزاری میراث‌آریا، لیگ دانشجویان برای ترویج توسعه استعدادهای محلی و همکاری با جوانان برای طراحی راه‌حل‌هایی برای برخی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی گردشگری طراحی شده است. در طول این مسابقه، دانشجویان (و دانش‌آموزان) از کارشناسان برتر گردشگری هم در کشور خود و هم در سطح بین‌المللی آموزه‌های جدیدی فرامی‌گیرند. تلاش‌های شرکت‌کنندگان توسط هیئت داوران بین‌المللی ارزیابی می‌شود و پس از اولین دور مسابقات در سطح ملی، لیگ با یک فینال بزرگ جهانی به پایان می‌رسد.

با استقبال خوبی که از دو دور اول این مسابقات شد و با مشارکت حدود هزار دانشجو از سراسر جهان، UNWTO و SECO اکنون برای پرورش استعدادهای جوان در سوئیس از طریق اولین لیگ ملی دانشجویان UNWTO در سوئیس ۲۰۲۲ همکاری می‌کنند.

همانند سال‌های گذشته که دانش‌آموزان از مقطع راهنمایی تا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد راه‌حل‌های پایدار و نوآورانه‌ای را برای موضوعات داغ جهانی مانند مدیریت گردشگری انبوه، کاهش استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار‌مصرف در محل اقامت و مقاصد گردشگری، تقویت توسعه روستایی از طریق گردشگری، ایجاد راه‌حل‌های ارتباطی دیجیتال، فراگیر کردن گردشگری و بسیاری موارد دیگر، دانشجویان از سراسر سوئیس اکنون این فرصت را خواهند داشت تا با شرکت در چالش «Off the Beaten Track» ثابت کنند که چرا باید به حرف‌های آن‌ها گوش داده شود.

اکنون ثبت نام برای تیم‌های دانشجویان کارشناسی گردشگری و مهمان‌نوازی از سوئیس – تا سن ۲۵ سال – باز است و در ۴ اکتبر ۲۰۲۲ پایان می‌یابد. تیم برنده پس از مسابقه Final۴ زنده با همکاری دانشگاه علمی کاربردی (ZHAW) زوریخ اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به لیگ دانشجویی مراجعه کنید.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.