اخبار صنعت گردشگری

اخبار صنعت گردشگری

اعلام نرخ مصوب فروش بلیت پروازهای اربعین

اعلام نرخ مصوب فروش بلیت پروازهای اربعین

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس اعلام قبلی سازمان هواپیمایی کشوری قیمت بلیت رفت و برگشت مسیر پروازی تهران-نجف ۶ میلیون تومان برای تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور است.

برای مسیرهای پروازی مشهد-نجف-مشهد، کرمان-نجف-کرمان، یزد-نجف-یزد و زاهدان-نجف-زاهدان قیمت بلیت ۷,۶ میلیون تومان است.

سرپرست روابط عمومی ایران‌ایر در این رابطه با اشاره به این‌که هزینه کنسلی این پروازها به ازای هر مسیر ۵۰۰ هزار تومان است، گفته بود: ایران‌ایر پروازهای اربعین را فقط از مبدا تهران انجام خواهد داد.

قربانعلی با بیان اینکه فروش بلیت برای گروه‌های کمتر از ۹ نفر از طریق دفتر مرکزی فروش بلیت‌های ایران‌ایر و سایت اینترنتی شرکت هما انجام خواهد شد، اضافه کرد: قیمت بلیت برای بزرگسالان ۶ میلیون تومان، برای رده سنی کودک ۶ میلیون تومان و برای کمتر از دو سال ۱۰ درصد نرخ بلیت خواهد بود.

او گفت: به مسافرانی که در زمان پرواز در فرودگاه حاضر نشوند، ۳ میلیون تومان مسترد می‌شود. همچنین زائرانی که از قبل اعلام کنسلی پرواز کنند، ۹۰ درصد قیمت بلیت را دریافت می‌کنند.

سرپرست روابط عمومی ایران‌ایر با اعلام این‌که نرخ استرداد بلیت پروازهای اربعین به ازای هر مسیر ۵۰۰ هزار تومان است،‌ افزود:  نرخ کنسلی در پرواز رفت و برگشت مبداء تهران یک میلیون تومان است.

قربانعلی از هماهنگی با بانک‌ها برای استرداد سریع مبلغ بلیت‌های کنسل شده پروازهای اربعین خبر داد و افزود: بار مجاز برای هر زائر ۳۰ کیلوگرم است.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.