اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

نرخ بلیت هواپیما بیرون از نرخ نامه جدید به مراکز فروش ارائه نشده است.

روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پی انتشار مطلبی در خصوص گرانفروشی بلیت هواپیما، در اطلاعیه ای اعلام کرد: از تاریخ انتشار نرخ های جدید بلیت هواپیما در کلیه مسیرها توسط انجمن شرکت های هواپیمایی،  بلیت های هواپیما از ابتدای اذرماه جاری براساس نرخ نامه اعلامی که بر روی سایت انجمن شرکت های هواپیمایی قابل مشاهده است، به فروش می رسد و نرخ ها بیرون از نرخ نامه جدید به مراکز فروش ارائه نشده است.
گزارش ها حاکی است، در بسیاری از موارد نه تنها سقف نرخ ها به فروش نرسیده بلکه پایین تر از نرخ نامه اعلامی به فروش رفته است.
لازم به ذکر است، با نظارت میدانی و رصد درگاهای فروش بلیت توسط کارشناسان دفتر نظارت بر شرکت ها، فرودگاهها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین گزارشات مردمی، نرخ ها تحت کنترل بوده و نسبت به چگونگی ارائه بلیت هواپیما نظارت های لازم و مستمر صورت می گیرد.
گفتنی است، به مسافران عزیز که بخش هوایی را برای سفر خود انتخاب می کنند، توصیه می شود از مراکز معتبر دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایت های دارای مجوز، نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند و در صورت مشاهده فروش بلیت خارج از نرخ نامه اعلام شده مراتب را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir اطلاع دهند تا اقدام مقتضی در برخورد با هرگونه تخلفات احتمالی صورت گیرد.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.