اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

مذاکره ایران با 20 کشور دنیا در زمینه توسعه همکاری های حمل و نقل هوایی

مذاکره ایران با 20 کشور دنیا در زمینه توسعه همکاری های حمل و نقل هوایی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکره ایران با  20 کشور دنیا در خصوص توسعه حمل ونقل هوایی در حاشیه پانزدهمین اجلاس ICAN خبرداد.

کاپیتان محمد محمدی بخش در مراسم بزرگداشت روز جهانی هواپیمایی کشوری ضمن تبریک به تمامی متخصصان، کارشناسان و دست  اندرکاران صنعت حمل ونقل هوایی گفت: از تمام کسانی که با جان و دل تلاش می کنند تا این صنعت سرپا بماند قدردانی می کنم و امیدوارم به زودی بتوانیم به جایگاه اصلی و مورد نظر، دست یابیم.

وی افزود: تمامی تلاش های صورت گرفته در تحقق ایمنی و امنیت دو مولفه بزرگ صنعت هوایی در پیمان شیکاگو که به عنوان مولفه های اصلی به شمار می رود، امروز در صنعت حمل ونقل هوایی ایران حاکم، جاری و مورد تایید سازمان جهانی هواپیمایی کشوری است.

کاپیتان محمدی بخش تصریح کرد: علی رغم دستیابی به موفقیت های چشمگیر در این صنعت  اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم و این نقطه مطلوب از نظر ما رضایتمندی مردم و پاسخ گویی به نیازها و تقاضاهای موجود از این صنعت است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه بخش حمل ونقل هوایی به عنوان پیشران صنعت و توسعه است، افزود: امروز علی رغم جنگ نابرابر آمریکا و متحدانش علیه کشورمان در طول 43 سال گذشته، همچنان روی پای خود ایستاده ایم و در حوزه تعمیر و نگهداری، طراحی و ساخت استفاده از شرکت های دانش بنیان و همچنین الحاق هواپیماهای جدید به ناوگان هوایی کشور شاهد رشد و رونق چشمگیری هستیم و با کمک موثر دولت سیزدهم با تامین نقدینگی بحث نوسازی نیز محقق خواهد شد.

کاپیتان محمدی بخش به برگزاری پانزدهمین اجلاس ICAN در کشور عربستان اشاره کرد و گفت: در حاشیه این اجلاس با 20 کشور دنیا در خصوص توسعه شبکه پروازی، همکاری های بین المللی و … بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

گفتنی است؛ صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز جهانی هواپیمایی کشوری برای اولین بار از تمبر یادبود سازمان هواپیمایی کشوری رونمایی شد.

همچنین در پایان این مراسم از بازنشستگان سازمان هواپیمایی کشوری تقدیر شد.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.