اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

اعلام حمایت و خرسندی رئیس دفتر منطقه ای ایکائو از وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی ایران

اعلام حمایت و خرسندی رئیس دفتر منطقه ای ایکائو از وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی ایران

محمد ابوبکر فارع رئیس دفتر منطقه ای ایکائو در دیدار با کاپیتان محمد محمدی بخش معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تقدیر و تشکر از عمکلرد بسیار حرفه ای و دقیق مدیریت این سازمان و کارکنان مجرب آن اعلام کرد:  این دفتر آماده توسعه روابط فی مابین با ایران و ارائه کمک های لازم به منظور برگزاری دوره های مختلف آموزشی است.

وی همچنین با اشاره به توسعه هوانوردی به ویژه در حوزه پهپادی در آینده، تصریح کرد: از پیشرفت شگفت آور جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهره برداری غیرنظامی از پهپادها و مدیریت موثر سازمان هواپیمایی کشوری در این خصوص خرسند است و در این راستا آماده نقش آفرینی در تبادل تجربیات با سایر کشورهای دنیاست.

وی ضمن اشاره به بازدیدهای متعدد انجام شده، وضعیت صنعت هوایی ایران را بیش از حد انتظار اعلام و ابراز امیدواری کرد با توجه به وجود توانمندی ها شاهد پیشرفت روز افزون در این بخش باشیم.

در ادامه این دیدار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز آمادگی این سازمان به منظور برگزاری اجلاس بین المللی و منطقه ای به میزبانی جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

گفتنی است؛ در پایان تفاهم نامه ای در خصوص فرصت های آموزشی و بهره گیری از دانش کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری در آدیت های بین المللی به امضا رسید.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.