اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

اخبار صنعت هواپیمایی کشوری

دیدار رئیس دفتر منطقه ای ایکائو با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

دیدار رئیس دفتر منطقه ای ایکائو با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

صبح امروز محمد ابوبکر فارع رئیس دفتر منطقه ای ایکائو با کاپیتان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار کاپیتان محمدی بخش به تشریح توانمندی ها و دستاوردهای ایران در صنعت حمل ونقل هوایی پرداخت و ضمن تبیین راههای توسعه با دفتر منطقه ای ایکائو، خواستار استفاده از ظرفیت های آموزشی ایران در منطقه شد.

وی آموزش های متقابل را فصل مشترک توافقنامه های گسترده مابین ایران و سایر کشورهای دنیا عنوان کرد و گفت: به دلایل مختلف از جمله تحریم، در ایران ظرفیت شرکت های دانش بنیان به طور چشمگیری مورد استفاده قرار می گیرد و با این اقدام توانمندی های مضاعفی به بخش هوایی ایران و دنیا افزوده شده بنابراین انتظار می رود دفتر منطقه ای ایکائو بتواند از این ظرفیت ها نیز استفاده کند.

در ادامه این نشست محمد ابوبکر فارع نیز ضمن ابراز خرسندی از حمایت ها و همکاری تیم ایران بیان کرد: دفتر منطقه ای ایکائو برای ایجاد ظرفیت و بهبود آموزش آماده همکاری است و همچنین در زمینه رفع یافته ها و اصلاحات در صنعت حمل و نقل هوایی نیز کمک خواهد کرد.

گفتنی است؛ در این دیدار مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رئیس سازمان هواشناسی کشور، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی (ره)، مدیران سازمان هواپیمایی کشوری و هیاتی از دفتر منطقه ای ایکائو حضور داشتند.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.